Zo'n nieuwe auto zorgt voor veel vragen!

Om een koelkast, een omvormer en extra ledlampen (geen lier!) te voeden heb ik graag een 2e accu in m'n 110, dat voelt ook net wat veiliger als we op vakantie zijn. Afgelopen dagen heb ik het internet omgespit op zoek naar informatie, maar ik zie door alle bomen het bos niet meer. Iedereen heeft een mening: Odessey's, Optima's, Running Bull AGM's, tot meer cheape varianten als een Exide Dual en meer.
Over Optima's lees ik veel, maar ook dat d'r veel problemen zijn. Veel Amerikanen lijken automatisch voor een Oddesey te gaan (is die écht de prijs waard?) En veel Britten zie ik een mengelmoes van Numax & Yuase pakken. Nu hoef ik niet de goedkopste, maar wat is nu de slimste / kosten vs kwaliteit- beste mogelijkheden? Goed verkrijgbaar in Nederland?
Gelukkig is het iets overzichtelijker in de wereld van battery management systems, ik zit te denken aan een van T-max of National Luna, zijn er daar meningen & ervaringen over? Een schermpje met info, en koppelmogelijkheid is al genoeg.
Als startmotor zit er nu een Vatra 95 ah'er in, kan daar alles bij matchen?